Cookies

Для роботи через веб, необхідно щоб ваш браузер приймав та зберігав спеціальну інформацію, яка передається веб-сервером. Вона називаеться Cookies (Кукі).

Кукі зберігаються у файлі на Вашому комп'ютері. В цей файл записується допоміжна інформація від веб-сайтів, які Ви відвідували у Мережі. Це робиться для того, щоб зберегти та полегшити наступні запроси до сайту, надіславшому кукі.

Ви можете настроїти варианти прийому кук ("приймати", "приймати тількі такі, що повертають прогляд тог ж самого сайту" и "не приймати"), міняя настройки свого браузера. Рекомендується другий варіант - він забезпечує більшу безопасність у порівнянні з першим і дозволить користуватися перевагами кук.

В системі МООДОС припустимо два різновиду кук.

Кукі-сеанс. Ця кукі забезпечує так називаний МООДОС-сеанс, у продовж якого Ваш браузер підтримує безперервність зв'язку с сервером системи. За час сеансу Ви можете відправлять (загружати) на сервер дані без перевантаження сторінки сайту. При виході з МООДОС або закриванні браузера цей зв'язок скасовується.

Другий вид кук використовується для збереження Вашего им'я користувача (логіна) в межах браузера. Він забезпечує автоматичне заповнення поля "Им'я користувача" при повторному відритті браузера.

Список усіх файлів допомоги
Show this help in language: English