Фото Андрій Миколайович Глибовець
22 квітня 2015 в НаУКМА відкриється перша в Києві Brain Academy.
Автор Андрій Миколайович Глибовець - понеділок 20 квітня 2015, 14:59
 

22 квітня 2015 в НаУКМА відкриється перша в Києві Brain Academy. У навчальному центрі готуватимуть ІT-фахівців як початкового, так і професійного рівнів за  спеціальностями: розробник ПЗ, тестувальник ПЗ, бізнес-аналітик.

Розробка програмного забезпечення в Україні наразі розвивається в перспективну індустрію, яка може стати локомотивом відродження нашої економіки. За даними асоціаціі «IT-Ukraine»  дефіцит фахівців у галузі інформаційних технологій в Україні зростає з кожним роком. Проте влаштуватися на роботу в ІТ-компаніях може лише 25% випускників. Кваліфікація решти не відповідає вимогам компаній. Тому постає нагальна проблема підвищення якості підготовки спеціалістів у ВНЗ України, доведення її до рівня світових стандартів. Для вирішення цього завдання потрібно суттєво оновити національні стандарти підготовки фахівців в ІТ-галузі з застосуванням нових інноваційних технологій у процесі навчання. Від часу заснування, вересень 2000 року, факультет планомірно нарощує свою участь у вирішенні зазначених завдань. Поєднання традицій факультету з  новими можливостями Brain Academy у забезпеченні центру сертифікованим програмним забезпеченням та сучасними навчальними матеріалами є ще одним кроком назустріч сучасним викликам у ІТ-освіті, – зазначає декан факультету інформатики НаУКМА Глибовець Микола Миколайович – Сьогодні університетська система освіти не встигає за стрімким розвитком ІТ-технологій, тому ми прагнемо розвивати нові додаткові форми надання  освітніх послуг самостійно”.

Brain Academy – це комплексна система підготовки професіоналів для галузі інформаційних технологій відповідно до міжнародних стандартів та вимог українських компаній. В основі навчальних програм Brain Academy закладені стандарти ІТ-компетенцій, розроблені у співпраці з провідними ІТ-компаніями та кращими експертами галузі. Високий рівень освіти в Brain Academy забезпечується за рахунок дотримання єдиних стандартів підготовки викладачів та студентів, їх сертифікації, контролю якості на усіх етапах. Brain Academy створила інноваційну екосистему, яка включає в себе багато складових, та забезпечує можливість підготовки та працевлаштування спеціалістів світового рівня.

В Brain Academy діють програми підтримки малозабезпеченим та постраждалим в зоні АТО, тож можливість отримати перспективну та високооплачувану роботу в сучасних ІТ – компаніях будуть мати багато бажаючих.

“Ми раді, що перше відкриття Brain Academy у Києві відбувається саме в Києво-Могилянській Академії. Студенти та викладачі цього закладу добре відомі своїм прогресивним мисленням та цілеспрямованістю не тільки в Україні але й за її межами. Ми впевнені, що збільшення кількості висококваліфікованих викладачів та наявність актуальних програм дозволить нам створити надсучасний освітній центр в галузі ІТ, який буде готувати провідних спеціалістів міжнародного рівня.” – говорить генеральний директор Brain Academy Ігор Закалов.

Стати студентом Brain Academy може кожен бажаючий - достатньо залишити заявку на сайті http://kmit.com.ua Після завершення навчання та складання іспитів випускники отримають сертифікати, що підтверджують рівень отриманих знань. Крім технічних знань, програма включає в себе розвиток комунікаційних та управлінських навичок.

Викладачі з НаУКМА вже пройшли курс навчання та сертифікацію для інструкторів Brain Academy. Набір навчальних груп студентів вже розпочато. Старт занять в Brain Academy при НаУКМА запланований на кінець квітня 2015 року.

 

Про Brain Academy

Brain Academy - це комплексна система підготовки професіоналів для IT-галузі відповідно до міжнародних стандартів. В Brain Academy відкрито перший в Україні Центр Професійного Розвитку для підготовки IT-інструкторів. Brain Academy тісно співпрацює з експертами IT-галузі, що дозволяє навчальним програмам максимально відповідати вимогам IT-ринку. Більш детальна інформація доступна на офіційному сайті http://brainacad.com/ та на сторінці Facebook.

Програма відкриття Brain Academy у НаУКМА 22.04.2015

(Вул. Г. Сковороди, 2, (1 корпус аудиторія №217) ) .

 

Час

Подія

 

13:30

Початок

13:30

Міністр Освіти і Науки України (Сергій Квіт)

13:40

Президент НаУКМА (Андрій Малешевич)

13:50

Директор Brain Academy (Ігор Закалов)

14:00

Координатор Brain Academy в НаУКМА (Андрій Глибовець)

14:10

Директор компанії Luxoft (Віталій Нужний)

14:20

Директор компанії EPAM (Юрій Антонюк)

14:30

Директор компанії InfoPULSE (Олексій Сігов)

14:40

Представник компанії NetCracker

14:50

Запитання від журналістів, студентів

15:00

Завершення прес-конференції, запис синхронів, коментарі