Фото Андрій Миколайович Глибовець
IBM Ph.D. Fellowship
Автор Андрій Миколайович Глибовець - п'ятниця 16 жовтня 2015, 15:07
 

IBM повідомляє про початок конкурсу за Програмою стипендій для аспірантів (IBM Ph.D. Fellowship) на 2016-2017 навчальний рік.

Номінації кандидатів повинні бути представлені викладачами, що мають вчену ступінь, до 27 жовтня 2015 року. Опис програми та форма для номінування англійською мовою представленни за адресою: http://www.ibm.com/university/phdfellowship

Програма надання стипендій аспірантам є конкурсом. У ньому перемагають роботи, які виконуються за важливими для IBM напрямками і пропонують інноваційні підходи в багатьох академічних дисциплінах і галузях досліджень.

На поточний періоду пріоритетними є наступні напрямки:

- Технології, які створюють новий бізес і суспільні цінності (Technology that creates new business and social value) Приклади включають в себе аналіз даних для виявлення наркотиків, аналітика соціальних засобів масової інформації для нових бізнес-моделей в роздрібній торгівлі, дизайн корпоративних мобільних додатків, і т.д.

- Дослідження в області когнітивних обчислень (Cognitive Computing research)

- Хмарні і розподілені комп'ютерні технології та рішення (Cloud and distributed computing technology and solutions), Архітектура програмного забезпечення нового покоління забезпечить гібридні хмари, що включають державні та приватні системи і розподілене зберігання даних, прискорювачі, контейнери і системи налаштування продуктивності, програмна інженерія - цикли підтримки аджайл технологій DevOpps, технології API, мови, моделі та середовища іспольненія.

- Фундаментальні науки і технології (Fundamental science and technology).