Фото Андрій Миколайович Глибовець
Володимир Микитович Кислоокий
Автор Андрій Миколайович Глибовець - вівторок 3 січня 2017, 11:29
 

Факультет інформатики з глибоким сумом сповіщає, що 2 січня 2017 зупинилось серце нашого колишнього викладача доцента Володимира Микитовича Кислоокого.

Володимир Микитович Кислоокий, якого студенти називали КВН, - один із засновників Інтернет в Могилянці, приклав значні зусилля до розвитку Internet-технологій в університеті. Окрім викладацької роботи на факультеті ми відзначаємо його значні здобутки та заслуги  в розбудови інфраструктури Академії, зокрема: створення в 1995 році веб-сайту ukma.kiev.ua. Свого часу за цикл робіт "Теорія, методи математичного моделювання та числовий аналіз процесів деформування складних просторових конструкцій" Володимир Микитович був у 1991 році удостоєний Державної премії в галузі науки і техніки. Але потім перейшов до Могилянки, почав викладати Інтернет-технології на всіх рівнях, створив справжню школу системних адміністраторів, вивів їх у доросле професійне життя, забезпечив їх знаннями для досягнення успіху в багатьох країнах. КВН дуже любив студентів, переживав разом з ними успіхи та невдачі, вчив їх жити по совісті.

КВН брав найактивнішу участь у створенні першого Інтернет-центру в навчальному закладі України, а саме в НаУКМА, ще в 1994 році, коли в Україні мало хто розумів, що таке Інтернет. Він займався фізичним рівнем мережі, навіть власноручно прокладав кабелі, не гребуючи чорнової роботи в комунікаційних колодязях, прокладаючи мережу від Парламентської бібліотеки, розташованої на вулиці Грушевського 1, до першого корпусу НаУКМА. Володимир Микитович – перший адмін мережі.

Вічна йому пам’ять!