Фото Андрій Миколайович Глибовець
Центр забезпечення якості освіти НаУКМА
Автор Андрій Миколайович Глибовець - субота 8 квітня 2017, 15:13
 

Шановні студенти!

Центр забезпечення якості освіти продовжує опитування стосовно якості викладання в НаУКМА та якості прослуханих Вами курсів.

Запрошуємо Вас  взяти участь у другому загальноуніверситетському  on-line  опитуванні. Тепер воно є частиною навчального процесу. Ще у 1990-х роках Києво-Могилянська академія проводила дослідження студентської думки, використовуючи паперові носії. Тепер ми робимо це on-line. Так Ви можете впливати на розвиток якості свого університету. Ваша участь і Ваша активність робить Могилянку унікальною.

Для цього Вам необхідно  пройти за посиланням:  http://qa.ukma.edu.ua/, або зробити це через головну сторінку офіційного сайту НаУКМА.  Ми зробили on-line опитування зручнішим. Відтепер Вам для оцінювання пропонуються тільки ті дисципліни на які Ви були записані.

Зареєструйтеся в системі,  підтвердить  реєстрацію індивідуальним податковим номером (десять цифр) та скористайтеся з можливості вплинути на якість навчального процесу в НаУКМА. Якщо Ви не маєте ІПН, для підтвердження реєстрації можна використати номер паспорту (шість цифр).

Звертаємо увагу, що доступ до анкети буде відкрито у часовий проміжок з 10 по 23 квітня. Закрито з 24 квітня – це день початку сесії.

За цим посиланням Ви можете ознайомитися зі звітом пілотного опитування, проведеного перед зимовою сесією: http://www.ukma.edu.ua/documents/opytuvannia_studentiv.pdf

Дякуємо за Вашу зацікавленість та організованість.