Фото Андрій Миколайович Глибовець
Зустріч зі студентами Києва відомої американської журналістки, письменниці та історика Ен Еплбаум «Цінності нового покоління лідерів».
Автор Андрій Миколайович Глибовець - четвер 9 листопада 2017, 12:39
 

20 листопада у Могилянці пройде унікальна подія – зустріч зі студентами Києва відомої американської журналістки, письменниці та історика Ен Еплбаум «Цінності нового покоління лідерів».

Зустріч, в першу чергу, орієнтована на студентство, яке перебуває на етапі пошуку себе і формування власних цінностей; саме вони є тими майбутніми лідерами, які будуватимуть нашу з вами країну вже завтра.

Ми також щиро запрошуємо на відкриту зустріч всіх викладачів та співробітників Академії, адже не щодня випадає нагода почути Почесного доктора НаУКМА, яка пише на такі актуальні для України  теми в період становлення її ідентичності та проведення реформ.

Учасники отримають можливість в режимі «живого мікрофону» поставити запитання пані Еплбаум, яка є лауреаткою Пулітцерівської премії , колумністкою “The Washington Post” та екс-редактором “The Economist”, дослідницею - істориком, сфера наукових інтересів якої –  від студій з історії України та історичного минулого Східної Європи, проблематики тоталітаризму та комуністичного режиму, політико-ідеологічного тиску режиму на особистість до розвитку демократії та запобігання корупції.

Рішенням Вченої Ради НаУКМА від 26 жовтня 2017 р  Ен Еплбаум присвоєно звання Почесного доктора.

На зустрічі Ен  Еплбаум поділиться своїм баченням геополітичної картинки світу, місцем України в цьому світі та сформує набір цінностей, якими має володіти лідер для того, щоб ефективно відповідати викликам сучасності, а отже бути успішною особистістю та відповідальним членом суспільства.

Відома журналістка та дослідниця приїжджає в Україну на запрошення Києво-Могилянської академії для участі у Благодійному вечорі НаУКМА на підтримку розвитку, де вона буде почесним спікером. Водночас, під час візиту вона презентує свою нову книгу“Red Famine: Stalin’s War on Ukraine” («Червоний Голод: Війна Сталіна з Україною»).

Щоб краще спланувати подію, просимо вас попередньо зареєструватисяhttps://goo.gl/forms/nbKSdVdJUuh4bi5c2

Місце проведення події буде повідомлено додатково зареєстрованим учасникам.

Мова події - англійська (без перекладу).