Новини

Програмне керування мережами -- семінар в Cisco Ukraine

Програмне керування мережами -- семінар в Cisco Ukraine

Dmytro Cherkasov -
Number of replies: 2

6 лютого о 16:00 в офісі представництва компанії Cisco в Україні спеціально для студентів Києво-Могилянської Академії буде проведено семінар Network Programmability for Network Engineers. Тематика семінару -- використання програмних методів для керування функціонуванням компонентів сучасної мережі. Будуть розглянуті методи взаємодії з мережевими пристроями та процесами з використанням програмних інтерфейсів (REST API) засобами мови програмування Python. У якості бази буде використовуватися DevNet -- новітня платформа від Cisco для інженерів та розробників. Орієнтовна тривалість семінару -- 3 год., передбачається як теоретична, так і практична частина, тож під час відвідин необхідно мати з собою ноутбуки.

Всім бажаючим відвідати семінар: будь-ласка надсилайте e-mail запити ст. викладачу кафедри мережних технологій Дмитру Черкасову, d.cherkasov@ukma.edu.ua з темою "Network Programmability for Network Engineers".

Кількість місць на семінар обмежена. Після визначення списку відвідувачів їм будуть надані додаткові інструкції щодо підготовки ноутбуків і деталей щодо прибуття на семінар. Перевагу для включення до списку матимуть студенти, які прослухали навчальні курси "Базові мережні технології" та "Технології сучасних датацентрів".

За додатковою інформацією звертайтися до Дмитра Черкасова (d.cherkasov@ukma.edu.ua) та Ярослава Вознюка (vozniuck@ukma.edu.ua).

Посилання за темою:

(Відредаговано Ярослав Вознюк - початкове подання субота, 28 грудень 2019, 22:27)

(Відредаговано Ярослав Вознюк - початкове подання субота, 28 грудень 2019, 22:27)

(Відредаговано Олександр Подденежний - початкове подання субота, 28 грудень 2019, 22:27)