Фото Андрій Миколайович Глибовець
Sikorsky Challenge 2017
Автор Андрій Миколайович Глибовець - понеділок 18 вересня 2017, 11:25
 

10-13 жовтня 2017 р. в Київському політехнічному інституті  імені Ігоря Сікорського відбудеться фінал Конкурсу стартапів в рамках
VІ Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

Метою Конкурсу є визначення перспективних проектів вітчизняної молоді та наукової спільноти і надання їх авторам підтримки щодо комерціалізації, створення стартапів і виведення інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Під час фіналу Конкурсу буде проведено:

  • Форум учасників інноваційної екосистеми України (10 жовтня).

На Форумі обговорюватимуться шляхи розвитку інноваційної екосистеми України, мережі Стартап Шкіл та інноваційних компаній найбільш розвинутих міст, стартапів в діючих малих і середніх підприємствах, проблеми захисту прав інтелектуальної власності, джерела і механізми фінансової підтримки регіональних інноваційних екосистем.

Представники Вашого університету зможуть зустрітись з інвесторами, бізнес-ангелами, керівниками Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge», керівниками діючих Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» в містах Вінниця, Маріуполь, Дніпро, Київ.

  • Презентації та обговорення проектів-фіналістів Конкурсу (11-12 жовтня).

Ви зможете отримати і поділитись досвідом щодо проведення подібних конкурсів, розвитку інноватики в університеті і Вашому місті.

З умовами Вашої участі у заході ознайомтесь, будь-ласка, на сайті

https://www.sikorskychallenge.com/contest/.

Контактна особа:   Інна Малюкова, тел. 050 332 2671, e-mail  imalykova@gmail.com