Новини

FIdo camp #2 — CI/CD в теорії і реальності, 22.02 16:30 FIdo Hub

FIdo camp #2 — CI/CD в теорії і реальності, 22.02 16:30 FIdo Hub

Бабич Трохим -
Number of replies: 0

Друга лекція відбудеться 22-го лютого. Спікер – Максим Власов, DevOps інженер в компанії PDFfiller, засновник IT спільноти IT КПІ та співавтор каналу @catops про DevOps. Лекція буде присвячена застосовуваним у програмній інженерії підходам Continuous Integration, Continuous Delivery та Continuous Deployment. Максим розповість про виникнення цих підходів, про те, які з них є оптимальними в різних ситуаціях та покаже, яку користь вони несуть для бізнесу.

Спеціально до другої лекції FIdo camp ми підготували для тебе короткий опис CI/CD!
Ознайомлюйся, зацікавлюйся та приходь!

1. Continuous delivery - це серія практик, спрямованих на те, щоб оновлення програмного забезпечення відбувались майже постійно. Неперервна доставка здійснюється завдяки оптимізаціям на ранніх етапах розробки. Дозволяє одразу отримати фідбек від клієнта і, за необхідності, внести деякі зміни.
2. Continuous deployment - відповідає за те, щоб весь новий функціонал після тестування одразу потрапляв в основну програму без втручання інженерів DevOps.
3. Continuous integration - пошук і усунення потенційних проблем якомога швидше, покращення якості ПЗ та скорочення часу для випуску оновлень.

Реєстрація на лекції:
https://bit.ly/2MYNxL7

Захід на Facebook:
https://www.facebook.com/events/2157199934368863